+420 724 333 534

Čím se řídí naše účetnictví

V Tama Group, s.r.o. ze zkušenosti víme, že klientům v oblasti účetnictví, daňové evidence nebo daňového poradenství nezáleží čistě jen na formální kvalitě služeb, ale že oceňují také naši flexibilitu, vstřícný přístup a především naši naprostou diskrétnost. Je samozřejmé, že všechny naše služby, ať už jde o prosté vyřizování účetnictví, vyplňování daňových přiznání nebo o vedení mzdové agendy, musíme vést s naprostou precizností a v souladu se všemi platnými pravidly a zákony.

Primárním cílem podnikatelů, kteří si u nás naše služby objednávají, je ale především zbavit se přebytečné administrativní zátěže, a proto nesmírně záleží i na tom, do jaké míry jsme schopni přizpůsobit se jejich potřebám, aktivně s nimi komunikovat a pravidelně je informovat o své práci. My svým klientům necháváme zcela volnou ruku v tom, jak si naši spolupráci představují, jak často by se s námi rádi setkávali nebo jakou formu komunikace by si chtěli zvolit.

Pokud ale mají všechny naše služby něco společného, pak je to zvláštní důraz z naší strany na absolutní diskrétnost při manipulování s informacemi, které se nám naši zákazníci rozhodnou svěřit. Důvěra našich klientů je pro nás důležitá a děláme všechno pro to, abychom ji neztratili. Doufáme, že náš přístup bude vyhovovat i Vám!