+420 724 333 534

Naše kompletní služby

Své služby společnost Tama Group už více než deset let poskytuje svým klientům v celém regionu Ústí nad Labem, ať už malým podnikatelům, nebo zavedeným firmám. Při poskytování všech svých služeb dbáme na pečlivě individuální přístup k zákazníkovi a snažíme se mu přizpůsobit natolik, aby mu naše práce usnadnila uskutečňování jeho vlastních podnikatelských vizí. Těšíme se na spolupráci s Vámi!

Daňové poradenství

Bez základní orientace v oblasti daní se neobejde žádný úspěšný podnikatel – v Tama Group Vám ale nabízíme víc než to. Naší snahou je pomoci Vám přizpůsobovat se snadno a bezbolestně všem Vašim daňovým povinnostem i jejich četným změnám tak, abyste byli v absolutním souladu s platnou legislativou, ale zároveň si dokázali vybrat takovou cestu, která Vás bude stát co nejméně finančních nákladů navíc. V rámci daňového poradenství Vás tak nejen podrobně informujeme o tom, jaké daně musíte podle aktuálních předpisů platit, ale také jaké pro Vás existují možnosti jejich minimalizace. Pravidelně za Vás také vypracujeme Vaše daňová přiznání, ať už jde o daně z příjmu, nebo o daň z přidané hodnoty, darovací nebo dědické daně atp. Poradenství může mít jak elektronickou formu, tak formu osobních schůzek – podle Vašich představ pro Vás také můžeme vyhotovovat podrobná písemná stanoviska. V neposlední řadě nabízíme i zastupování před relevantními úřady (finanční úřady aj.).

Naše firma je zaregistrovaná v Komoře daňových poradců ČR. Ing. Věra Schusterová, která Tama Group, s.r.o. vede, je členkou Komory přes dvacet let (č. 458).

Účetnictví a daňová evidence

Účetnictví a daňová evidence zahrnují celý balík služeb, který samozřejmě přizpůsobíme na míru Vašim potřebám. V jeho základě stojí zpracovávání podkladů, které nám budete pravidelně dodávat, a vedení všech potřebných dokumentů (pokladní kniha, účetní deník…). Během poskytování svých služeb samozřejmě ručíme za formální i věcnou správnost své práce a za absolutní diskrétnost. Budete-li to potřebovat, provedeme pro Vás rekonstrukci Vašeho účetnictví nebo daňové evidence. Při navazování spolupráce pro Vás na stávající účetnictví můžeme stejně tak navázat, jako je začít od základu. Vést pro Vás budeme také evidenci majetku nebo skladovou evidenci. Je naším úkolem, abychom Vám díky maximální profesionalitě poskytovaných služeb uvolnili ruce pro uskutečňování Vašich vizí a cílů a postarali se o formality, které mají s vlastním předmětem Vašeho podnikání společného máloco. Doufáme, že s naší prací budete spokojeni!

Mzdová agenda

Vedení mezd je jen jednou z mnoha povinností, která Vám přibyde, pokud se stanete zaměstnavatelem. Pokud svou mzdovou agendu svěříte do našich rukou, můžete si tak ušetřit opravdu dlouhou řadu starostí. Vaše zaměstnance pro Vás přihlásíme na úřadech (především na správě sociálního zabezpečení a u zdravotních pojišťoven), postaráme se o evidenci jejich mezd, výpočty všech odvodů nebo zpracování výplatních listin. V rámci mzdové agendy řešíme i množství neočekávaných situací a musíme se potýkat se spletitými pravidly plnými nenápadných nuancí. Stejně jako všechny ostatní služby ale i mzdovou agendu řešíme v Tama Group zkušeně, efektivně a diskrétně – budeme rádi, pokud naše služby vyzkoušíte!

Další služby:

  • zpracování podnikatelských záměrů
  • školení pro podnikatele