+420 724 333 534

O nás

Ve firmě Tama Group, s.r.o. v Lounech máme dlouholeté zkušenosti s poskytováním služeb v oblasti účetnictví a daní. Ať už jste velká a na trhu zavedená firma, nebo začínající podnikatel, s vedením účetnictví, daňové evidence nebo mzdové agendy Vám rádi pomůžeme kdekoli v širokém okolí Ústí nad Labem. Ing. Věra Schusterová, která účetní kancelář v Lounech vede, je zároveň zkušenou daňovou poradkyní a dlouhodobou členkou Komory daňových poradců ČR. V Tama Group svou prací soustavně prokazujeme svou širokou orientaci především v oblasti daní a v související legislativě, ale také schopnost vztahovat se k běžným i neobvyklým problémům našich klientů profesionálně a přitom kreativně. V oboru máme přes dvacet let zkušeností, ale využíváme navíc i každou příležitost rozšířit si obzory z odborné i praktické stránky a soustavně sledujeme vývoj v oblasti, která se nepřestává překotně vyvíjet.

A co přesně dokážeme svým klientům v účetní kanceláři Tama Group nabídnout? Jednou z nejdůležitějších činností, na které se soustřeďujeme, je pomoc klientům při orientaci v komplikované oblasti daní. Daňové poradenství je vysoce komplexním oborem, který od nás vyžaduje na prvním místě perfektní přehled o platné legislativě, ale i bohatou praxi při pohybu v daňové džungli. Daňový poradce zdaleka není jen tím, kdo Vám pomůže vypracovat daňové přiznání, ale dokáže Vám také ušetřit nezanedbatelné náklady pečlivou optimalizací Vašich daňových povinností. Usilujeme o to, být každému ze svých klientů spolehlivým poradcem a v ohromujícím množství předpisů pro něj najít tu cestu, která je v úzkostlivém souladu se zákonem, ale zároveň minimalizuje zbytečné výdaje. U nás se Vám dostane svižného a kvalitního vypracování daňového přiznání ke všem typům daní, ať už jde o daně z příjmu, daň z přidané hodnoty nebo daň silniční a zvládneme pro Vás zařídit i kvalitní zastoupení před správci daně nebo podrobné daňové poradenství.

Druhou kategorií našich služeb je poskytování kompletních účetních služeb a vedení mzdové evidence. Kromě klasického (dříve podvojného) účetnictví se pro své klienty staráme i o vedení daňové evidence – to zahrnuje jak pečlivé zpracování veškeré Vámi dodané dokumentace, tak provádění účetních závěrek a rekonstrukcí nebo poradenství na související témata. Jak spolu s vedením účetnictví, tak nezávisle na něm nabízíme svým klientům také vedení mzdové agendy.

Je naším cílem dodávat svým zákazníkům kvalitní a vysoce vstřícný servis, který je maximálně přizpůsobený na míru Vašim potřebám. Pokud podnikáte v okolí Ústí nad Labem, budeme rádi, ozvete-li se nám a domluvíte se s námi na termínu své první osobní schůzky, kde můžeme vyladit všechny potřebné detaily naší spolupráce. Těšíme se na Vás!

Otevírací doba:

Pondělí – pátek 8:00-11:00 12:00-15:00