+420 724 333 534

Zkušenosti s účetnictvím

Ve firmě Tama Group máme s účetnictvím a daňovým poradenstvím rozsáhlé zkušenosti a víme tak přesně, jak na to, abychom svým klientům maximálně ulevili od zbytečné administrativní zátěže a s ní spojených finančních i časových nákladů. V regionu Ústí nad Labem jsme měli možnost spolupracovat s nejrůznějšími subjekty od drobných, začínajících podnikatelů, přes školy a neziskové organizace, až po velké, zavedené firmy. Dlouholetá zkušenost nás naučila absolutní preciznosti a snaze pracovat s pečlivým ohledem na existující pravidla. Díky své rozmanité praxi ale zároveň umíme řešit i nečekané problémy nebo netypické situace a využít v nich všechnu svou kreativitu a invenci.

Účetnictví i daňová oblast se ale zároveň velmi bouřlivě mění a vyvíjejí, především z hlediska legislativních změn. Proto v Tama Group klademe velký důraz na neustálé sebevzdělávání a aktivně se zajímáme o všechno, co bezprostředně i vzdáleněji s naším oborem souvisí. Díky tomu se tak můžete stoprocentně spolehnout, že informace, které svým klientům předáváme v rámci poradenství, jsou pokaždé čerstvé a aktuální, stejně jako všechny naše další služby.

Tama Group, s.r.o. působí na trhu téměř deset let. Za sebou má dlouhou řadu rozmanitých spoluprací především s klienty z okolí Ústí nad Labem. Jsme dlouhodobým členem Komory daňových poradců ČR.